Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

Sayın Veli / Katılımcı;

Nilüfer Belediyesi Kültür ve Sanat Kulübü Derneği’nin Nilüfer Belediyesi  vasıtası ile çocukların ve yetişkinlerin  sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlediği Nilüfer Sanat Atölyeleri, yaz dönemi çalışmalarına başlamıştır.

Atölye çalışmalarının siz değerli velilerimiz, katılımcılarımız, eğitmenlerimiz ve bizler  açısından daha sağlıklı ilerleyebilmesi ve hizmet kalitemizi artırmak adına aşağıdaki kurallara eğitim süresince özen gösterilmesini  önemle rica ederiz.

 

1.     Katılımcıların kesin kaydı, www.nilufersanatatolye.com web sitesi üzerinden üyelik oluşturup, atölye başvurusu yapıp ücretinin yapılması ile tamamlanacaktır.

 

SANAT ATÖLYELERİ AYLIK ÜCRET LİSTESİ

S.NO

ATÖLYELER

AYLIK ÜCRETLER

İNDİRİM-1

İNDİRİM-2

1

Müzik Eğitim Çalışmaları 30 dk

900,00-TL

20%

100%

2

Müzik Eğitim Çalışmaları 60 dk

1.800,00-TL

20%

100%

3

Latin Dans Atölyeleri (Tango)

800,00-TL

                     20%

UYGULANMAMAKTADIR.

4

      Halk Dansları     600,00-TL

20%

100%

5

THM Korosu – TSM Korosu

250,00-TL

UYGULANMAMAKTADIR.

100%

6

Halk Dansları Çocuk Grubu

250,00-TL

20%

100%

7

Diğer Sanat Atölyeleri

800,00-TL

20%

100%


 

·       İndirim-1: Nilüfer Belediyesi personel ve personelin 1. dereceden akrabası olmak koşuluyla,

·       İndirim-2: Birinci derece engelliler (1. derecede %80 engellilik durumu), Gaziler (kendileri) ile Şehitlerin birinci derece yakınları,

·       Katılımcının birden fazla indirim grubuna dahil olması durumunda sadece biri uygulanır.

·       Tüm indirimlerden yararlanabilmek için indirim gerekçesinin belgelendirilmiş olması gerekmektedir.

·       Aylık ücret olarak belirtilen rakamlara KDV dahildir.

 

2.     Ücretler aylık ve tam olarak alındığından (derslik alınmadığından) katılımcı ,ay içerisinde kendi tercih nedeni ile derslerin bir kısmına girmemişse yine de tam ücret yatırmak zorundadır. Aylık ücret girilen ders saatine orantılanarak ödeme yapılmaz.

3.     Katılımcı kaynaklı devamsızlık durumunda dersin telafisi yapılmaz. Atölye çalışmaları, resmi tatile denk gelen tarihlerde, tesisin müsaitlik durumu ve Eğitmen ile katılımcının teyitleşme(Bireysel eğitim grupları için geçerlidir) durumu dahilinde mümkün suretle yapılacaktır. Yapılamayan durumlarda ise ileri bir tarihte telafi dersi olarak verilecektir.

4.    Belirlenen telafi dersinin telafisi yapılmamaktadır.

5.     Katılımcı, aybaşından sonra başladığı ders için eksik ücret ödemeyi talep edemez. Ders başına ücret ödenemeyeceğinden aybaşından sonraki eğitime katılmak için aylık ücretin tamamını ödemek zorundadır.

6.     Katılımcı aylık kurs süresi boyunca, gelmediği günlerin ücretini iade talep edemez.

7.     İki aylık borcu olan katılımcıların atölye kaydı silinecek, derslere devam edemeyecektir.

8.     Ödemeler aylık olarak alındığından ötürü, katılımcı; ilgili atölyede 1 ders eğitim alsa dahi ödeme iadesi söz konusu olmayacaktır.

9.     2023-2024 Kış Eğitim Dönemi  8 aylık  olup, 02.10.2023 – 02.06.2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. (32 hafta olarak)

10.  Eğitmen kaynaklı yapılmayan ders durumu meydana geldiğinde, ileri bir tarihte mutlaka telafi dersi yapılacaktır.

11.  Ay içinde katılımın olmadığı ücret iadesi sadece; “Askerlik Durumu” , “Yer Değiştirme, Tayin” , ”İlk atama” ve “Sağlık Durumu” mazeretlerinin belgelendirilmesi ile mümkündür. Geçerli sebep belgeleri websitesi üzerinden profil bilgileri \ özel durum başvurusu kısmından yüklenmelidir.

12.  Katılımcıların atölye çalışmaları süresince kullanacakları sarf ve tüketim malzemeleri ile yılsonu gösterilerinde kullanılacak kostüm vb. masrafları katılımcıya aittir. Yine gösterilerde tarafımızca yaptırılacak olan video ve resim çekimleri maliyeti karşılığı ayrıca ücretlendirilir.

13.  Bale branşı, TDSF’nin ilgili yönetmeliklerinde “Şov Dans” kategorisinde yer aldığından, bale branşı ana branşımız olmakla birlikte, diğer dans türleri ile ilgili eğitimlere de tabi tutulacaklardır. 

14.  Katılımcı ile derneğimiz arasında çıkacak ihtilaflarda ve ödenmeyen katılım ücreti ile ilgili tüm konularda Bursa Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.